NE YAPARIZ

Thor Ajans, Teknolojiyi ve 3 boyutlu Fuar Stand Proje tasarımının ruhunu, çalışmalarının merkezine yerleştirerek ve iddialı bir büyüme planı içinde sektördeki faaliyetleri sürdürmektedir.Mühendislık ve Mimarlık vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Thor Ajans, internet üzerinde sanal fuar alanı ve fuar stand projeleri çalışmaları konusunda da yatırımlarını ve faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Thor Ajans ile yapacağınız tüm fuarcılık çalışmaları, tek bir muhatap Firma ile fuarcılık hizmet ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılama imkanını Size beraberinde sunar. Her üretici Firmanın vazgeçilmez tanıtım faaliyeti olan fuarlara katılmak, özellikle KOBİ’ler için Thor Ajans ile birlikte artık bir sıkıntı olmaktan ve çok Firmalı muhatap zahmetinden çıkmıştır. Thor Ajans ,ülkemizin sanayi ve ticaret alanındaki değerli kuruluşlarına fuar hizmetleri gereksinimlerinde katma değer sağlamaya devam etmektedir. Thor Ajans olarak biz, Kurumları farklılaştıran Fuar Stand Projeleri üreterek ve gerçekleştirerek, katılımcıların maksimum performans göstermeleri, maksimum sayıda ziyaretçi kabul etmeleri, maksimum sayıda sipariş veya iş bağlantısı elde etmeleri, ürün ve hizmetlerini sunuş şekli ile etkilemeleri hususlarında, müşterilerimizi İŞ ORTAĞI olarak görüyor, Fuarcılık sektöründeki işimizi bu zihniyetle yürütüyoruz.

Thor Ajans, kurumsal pazara tam fuarcılık hizmetleri vermek amacıyla kurulmuş, Türkiye’nin en kapsamlı fuar ve kongre stand şirketidir. Thor Ajans, Türkiye çapındaki iş ortakları ile, ülkemizin her şehirindeki fuarcılık organizasyonlarını başarı ile gerçekleştirmektedir. Bu yönüyle alanında bir ilk olan Thor Ajans, fuarlara katılmak isteyen her kuruluşa anahtar teslimi fuarcılık hizmetleri sunmaktadır.

TASARIMIN SINIRSIZLIĞI; YARATMANIN GÜCÜ…

imajınızı kavramak ya da imaj yaratmak: fuarlarda sergilenen kurumsal kimliği ve şirket imajını kavramak ya da sizi ‘anlayarak’ imaj yaratmak…

BEYİN FIRTINASI

Firmanızın kurumsal kimliği ve ihtiyaçları göz önüne alınarak, yapılacak tasarım hakkında kreatif ekibimiz fikirler oluşturur ve sizinle paylaşır.

PROTOTİP HAZIRLANMASI

Konusunda uzman grafik ekibimiz ve kreatif ekibimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanacak standlarınız için bilgisayar ortamında prototip hazırlar ve size sunar.

UYGULAMA

Onay alınan tasarımın uygulanması sürecinde ekiplerimiz en ince detaylara özen göstererek standınızın kusursuz bir şekilde tamamlanması için var güçleriyle çalışırlar.

HEDEFİMİZ

Fuar standı uygulamalarımızda müşterilerimizin sadece ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak değil. Bundan daha da ötesini bilebilmek, müşterilerimizin beklentilerini de aşmaktır.

Böylece sadece bir noktada, sadece bir alanda ihtiyaçlarını karşılamak yerine, detay gerektiren tüm pazarlama ve reklam ekipmanları alanında tam hizmet sunmaktır.