NE TEKLİF EDİYORUZ

Tasarımcılarımız, hayalinizdeki sunum alanlarına ulaşmak için, yenilenen dünya teknoloji trendlerini takip ederek en mükemmel tasarımlarını ortaya çıkarmak adına kendilerini sürekli geliştirmektedirler.

imajınızı kavramak ya da imaj yaratmak: fuarlarda sergilenen kurumsal kimliği ve şirket imajını kavramak ya da sizi ‘anlayarak’ imaj yaratmak…

ulusal ve uluslararası platformda varolmak: nerede, ne zaman ve kim olmak istediğinizi belirleyen kreatif tasarımlarla size özel bir duruş yaratmak…

MAXIMA STAND

Farklılık ve sıklığı bir arada görmeyi arzu edenlerdenseniz maxima standlarda aradığınızı bulabilirsiniz. Maxima standlar estetik hatları, sık görünümü, kendine özel tasarımları ile modüler sistemler içinde VIP sınıfındadır. Maxima standlar fuar ortamında akılda kalıcılığı sağlayacağı gibi markanıza ayrıcalık da kazandıracaktır. Maxima, özel ahşap modülleri en iyi yansıtan sistem olması sebebi ile öne çıkan ideal bir sistemdir.

DETAYLI BİLGİ

TRUSS STAND

Truss Sistem, 30cm x 30cm ebatlarında alüminyum kolon ve kirişlerden oluşan bir stand sistemidir. Özellikle büyük metrajlı standlarda az sayıda kolon ile uzun mesafelerin geçilebilmesine olanak tanır. Az sayıda kolona ihtiyaç duyması nedeni ile büyük ebatlı (makina,otomotiv vb.) ürünlerin teşhirine imkan sağlamaktadır. Bu tip ürünler ile fuarlara katılan firmaların vazgeçemedikleri, sağlam ve güvenli bir sistemdir. Çok çeşitli modellerde stand tasarımına ve diğer modüler sistemler ile entegre çözümlere imkan tanıması nedeni ile kurumsal fuar katılımcılarının vazgeçemedikleri sistemlerin başında gelir.

DETAYLI BİLGİ

BUTİK STAND

Firmaların kurumsal kimliklerini göz önünde bulundurarak, firmaya özel butik fuar stand tasarımı hizmeti sunuyoruz. Tüm tasarım ve üretim süreçleri müşteri istekleri dikkate alınarak özenle hazırlanmaktadır. Fuar alanında firmanızın ihtiyacı olan tüm desteği sağlıyoruz ve anahtar teslim stand çözümleri sunuyoruz. Fuar süresince öne çıkan, amacına uygun şekilde ve estetik unsurlar göz önüne alınarak tasarlanan standlar ile sizde firmanızın değerine değer katıp, başarılı bir fuar geçirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ