BUTİK STAND

Firmaların kurumsal kimliklerini göz önünde bulundurarak, firmaya özel butik fuar stand tasarımı hizmeti sunuyoruz. Tüm tasarım ve üretim süreçleri müşteri istekleri dikkate alınarak özenle hazırlanmaktadır. Fuar alanında firmanızın ihtiyacı olan tüm desteği sağlıyoruz ve anahtar teslim stand çözümleri sunuyoruz. Fuar süresince öne çıkan, amacına uygun şekilde ve estetik unsurlar göz önüne alınarak tasarlanan standlar ile sizde firmanızın değerine değer katıp, başarılı bir fuar geçirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ

BUTİK FUAR STANDLARI

Thor Ajans butik hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma felsefesi ile 10 yılı aşan bir süredir fuar, kongre ve özel konsept stand tasarımı, imalatı ve kurulumu gerçekleştirmektedir.

Fuar standı, kongre standı ve özel konsept standların özünü iş ortaklarımız ile aramızdaki iletişim oluşturmaktadır.
Deneyimli ekibimiz ile referans olarak sunduğumuz tüm iş ortaklarımızın yıllardır fuar ve kongre standı çözüm ortağıyız. Aramıza katılacak siz değerli yeni iş ortaklarımızında katılacakları fuar ve kongrelerde kullanımlarına sunacağımız standları ile diğer katılımcılardan ayrıştırıp öne çıkarmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

BUTİK FUAR STANDLARI REFERANSLARIMIZ