Hakkımızda

Hakkımızda

25 yıllık deneyimle fuar dünyasında öncü. Tasarım, organizasyon ve ekipman teminiyle sınırsız hizmetinizde.

Hakkımızda2024-02-08T21:10:03+03:00

Detaylarda Saklı Kalite

Profesyonel hizmet anlayışı ile bahane değil, çözüm sunuyoruz. Her bir stant projemizde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için detaylara büyük bir titizlikle yaklaşıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve detaylara olan özenimiz sayesinde hem yerel hem de Avrupa’daki fuarlarda birçok başarılı projeye imza atmış bulunuyoruz.

Uzmanlık, Yenilikçilik, Mükemmellik

Thor Ajans, sadece stant tasarlamakla kalmaz, markanızın hikayesini anlatır. Her müşteri bizim için benzersizdir ve her proje, size özel bir dokunuş gerektirir. Uzman kadromuz ile fuar standınızın her ayrıntısını, markanızın kimliğini yansıtacak şekilde tasarlıyor ve her fuar deneyimini unutulmaz kılmak için yenilikçi teknolojiler ve özgün projeler sunuyoruz.

HEDEFLERİMİZ

  • Müşterilerimizin sadece ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak değil bunun ötesine geçebilmek.
  • Fuar standı tasarımında ve organizasyon süreçlerinde işlevsel ve yaratıcı çözümler sunmak.
  • Ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirerek fuarcılık sektöründeki güvenilir, kaliteli ve tercih edilen bir marka imajımızı devam ettirmek.
  • Fuar standı ve organizasyon süreçlerine en yeni teknolojileri entegre etmek.
  • Çevreye duyarlı, sürdürülebilir malzemeler kullanmak ve enerji verimliliğine önem vermek.

Kurucularımız

Ayrıcalıklı hissetmek için bizimle hemen iletişime geçin ve fuarcılık sektöründeki 25 yıllık uzmanlıkla tanışın!

Fırat Günay

Kurucu Ortak

İsmail Kara

Kurucu Ortak

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin en sık sorduğu soruları ve bu soruların yanıtlarını bu bölümde bulabilirsiniz.

Fuar kurulumlarınızın yapısal bütünlüğünü ve güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?2023-08-23T14:04:53+03:00

Fuar kurulumlarımızda, dayanıklılık ve güvenlik en büyük önceliğimizdir. En iyi malzemeleri kullanarak ve son teknoloji ekipmanlarla, standların yapısal bütünlüğünü ve güvenliğini garanti altına alıyoruz.

Truss stand kiralama süreciniz nasıl işliyor?2023-08-23T14:01:46+03:00

Truss stand kiralama sürecimiz, müşterinin ihtiyaçlarını belirlemekle başlar. Ardından, etkinlik için en uygun truss standı seçilir ve kurulum için planlama yapılır. Tüm süreç boyunca, müşteriye destek ve danışmanlık sağlıyoruz.

Fuar standım için en uygun boyutu ve tasarımı nasıl belirlerim?2023-08-23T13:58:42+03:00

Fuarın büyüklüğü, hedef kitleniz ve sergilemek istediğiniz ürünlerinize bağlı olarak optimal boyut ve tasarım önerilerinde bulunuyoruz. Amacınızı ve bütçenizi anladıktan sonra, size en uygun çözümü sunuyoruz.

Fuar standı kurulumlarınızda hangi malzemeleri kullanıyorsunuz?2023-08-23T13:59:16+03:00

Kalite ve dayanıklılığı garanti etmek için sadece en iyi malzemeleri kullanıyoruz. Fuar standı kurulumlarımızda, estetik ve fonksiyonelliği birleştiren, uzun ömürlü ve sürdürülebilir malzemeler tercih ediyoruz.

Fuar standı tasarımı nedir?2023-08-23T13:59:13+03:00

Fuar standı tasarımı, bir markanın ürünlerini ve hizmetlerini sergilediği, ziyaretçilere özel bir deneyim sunan özelleştirilmiş bir alandır. Bu, markanızın fuar alanında öne çıkmasını sağlar ve etkili bir stand tasarımı ile potansiyel müşterilere ulaşmanıza yardımcı olur.

Uluslararası fuar tasarım süreciniz nasıl işliyor?2023-08-23T13:59:08+03:00

Uluslararası fuar tasarım sürecimiz, müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlama aşamasıyla başlar. Ardından, küresel trendleri ve yerel kültürü dikkate alarak özelleştirilmiş bir tasarım süreci uygulanır. Son adımda, tasarımın gerçek dünyada nasıl hayata geçirileceğini planlıyoruz.

Markam için profesyonel bir fuar kurulumuna neden yatırım yapmalıyım?2023-08-23T13:58:56+03:00

Profesyonel bir fuar kurulumu, markanızın değerini artırır, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi doğru bir şekilde sergiler. Ayrıca, ziyaretçilere kalıcı bir izlenim bırakarak marka bilinirliğinizi ve marka değerinizi artırır.

Fuar stand tasarımlarınız farklı sektörlere nasıl hizmet ediyor?2023-08-23T13:59:01+03:00

Her sektörün kendine özgü ihtiyaçları ve beklentileri vardır. Biz, bu ihtiyaçları dikkate alarak, sektörel özel çözümler sunuyoruz. Fuar stand tasarımlarımız, her sektörün özelliklerine ve hedef kitlesine uygun olarak özelleştirilir.

Stratejinizle senkronize çözümler üretiyoruz

İş dünyasının karmaşıklığına karşı, ‘Çözümlerimiz her zaman stratejinizle senkronizedir.’ İş hedeflerinizi gerçekleştirmek için bize güvenin. Hemen bizimle iletişime geçin ve stratejik çözümlerimizle başarınızı maksimize edin!